logo slovak english 

Partneri

BBH advokátska kancelária, s.r.o.

BBH advokátska kancelária je významnou slovenskou advokátskou kanceláriou, ktorá je súčasťou prominentnej nadnárodnej siete advokátskych kancelárií BBH a okrem Slovenskej republiky pôsobí aj v zahraničí. Na Slovensku patrí k najvýznamnejším advokátskym kanceláriám a poskytuje právne poradenské služby v oblastiach, akými sú napr. bankové, finančné a poisťovacie právo, konkurz a reštrukturalizácia, korporátne právo a v mnohých ďalších.

K partnerovi »
COMM-PASS s. r. o.

Comm–pass je spoločnosť zaoberajúca sa manažérskym rozvojom. Prostredníctvom nastavenia projektu manažérskeho vzdelávania a rastu zabezpečujú konkrétnu realizáciu workshopov podľa úrovne a potrieb účastníkov.

K partnerovi »
SPILLER PARTNER - REAS s.r.o.

SPILLER PARTNER – REAS, poskytuje v rámci CEE komplexné medzinárodné realitné poradenské služby v segmente obchodných centier, kancelárskych, priemyselných nehnuteľností a vysoko špecifického zastupovania nájomníkov (tenants representation). 

K partnerovi »
FINEZZA design s. r. o.

Finezza design je spoločnosť, ktorá ponúka komplexné služby v oblasti návrhov a realizácie interiéru, predaja nábytku, ale aj v oblasti predaja a financovania nehnuteľností.

K partnerovi »
ISA - Investment Support Association

ISA - Združenie pre rozvoj investícií reprezentuje skupinu renomovaných spoločností pôsobiacich na území Slovenskej republiky poskytujúcich širokú paletu služieb pre investorov v oboroch, ktoré umožňujú realizáciu širokej škály investičných zámerov.

K partnerovi »